صحبت کردن حین رابطه جنسی میتواند اثرات مثبتی داشته باشد، اما زنان باید بدانند صحبت بیش از اندازه در رابطه ی جنسی میتواند دلسردی شوهرانشان را به همراه داشته باشد.

در هنگام رابطه جنسی چند اصول مهم را باید زوجین رعایت کنند که مهمترین آنها تحریک شدن طرفین می باشد. البته توجه داشته باشید تحریک فقط به نوع فیزیکی محدود نمی شود و نوع روانی نیز دارد، در هنگام رابطه جنسی با همسر خود باصحبت های عاشقانه و صحبت های جنسی و حتی با شوخی در حین آمیزش، تحریک کنید.

راهکارهایی تحت عنوان صحبت کردن حین رابطه جنسی

 • در تختخواب هیچ بحثی را به میان نکشید.

درست قبل و بعد از رابطه‌ جنسی، وقتی برهنه هستید، اصلاً زمان خوبی برای بررسی اشتباهات و عملکرد جنسیتان نیست.

 • برای حرف زدن برنامه بریزید.

درست است که می‌توانید در همان لحظه هم حرف بزنید اما الان شاید وقتش نباشد. اگر بی‌مهابا حرف بزنید، ممکن است باعث شود همسرتان حالت دفاعی بگیرد.

 •  با عشق و علاقه به عطش و شور روابط جنسیتان در روزهای اول ازدواج نگاه کنید.

از این جمله ها برای یادآوری حس خوب گذشته استفاده کنید."آن موقع‌ها را یادت هست که ساعت‌ها فقط همدیگر را می‌بوسیدیم؟" یا "وقت‌هایی که بغلم می‌کردی واقعاً سراپا لذت می‌شدم."

 •  بدانید که او خود به ‌خود نمی‌داند که چطور باید به شما لذت بدهد.

اگر خودتان به او نگویید که چه می‌خواهید، او از کجا باید بفهمد؟

 • درمورد چیزی که می‌خواهید رک و راست باشید.

اگر ندانید چه چیز شور و میل جنسی شما را تحریک می‌کند به هیچ ‌وجه نخواهید توانست آن را به همسران بفهمانید.

 •  سرزنش یا تحقیرش نکنید.

از این جمله همسرتان را از چیزی که میخواهید آگاه کنید. بگویید، "می‌دونم دوست داری من از رابطه ‌مون لذت ببرم اما می‌خوام تو هم لذت ببری به خاطر همین مایلم صحبت کنیم تا ببینیم چطور می‌تونیم هر دو لذت ببریم."

 • موضوع را به خودتان برگردانید.

به‌ جای اینکه بگویید، "هیچوقت به اندازه کافی با من عشق‌بازی نمی‌کنی" بگویید، "دوست دارم قبل از اینکه سراغ کار اصلی بریم کمی ناز و نوازشم کنی."

 • به ایما و اشاره‌ های غیرکلامی خودتان دقت کنید.

سعی کنید تا می‌توانید آرام باشید و بدون عصبانیت و خستگی حرف بزنید. چند نفس عمیق بکشید، دقت کنید که دست ‌به سینه نباشید و موقع حرف زدن نزدیک او بنشینید.

 • در ذهنتان راه ‌حل داشته باشید و از ایده‌های او هم استقبال کنید.

رسیدن به خواسته‌های و نیازهایتان درست است اما باید به حرف‌های او هم گوش بدهید. اولویت‌های او هم ممکن است تغییر کرده باشد و نیمی از سهم لذت بردن از رابطه‌جنسی برعهده ‌شماست.

 • یادتان باشد این مکالمه یک طرفه نیست.

حرف زدن درمورد زندگی جنسیتان چیزی نیست که یکبار در طول زندگیتان درمورد آن حرف بزنید. این بحثی باید همیشگی باشد.

انتظارات زنان حین رابطه جنسی

 •  توجه کامل به تمام بدن او: بسیاری از دخترها و زنها دوست دارند که مردشان به تمامی بدنشان توجه داشته باشد و فقط متوجه اندامهای جنسی نباشد.
 • استفاده از لبها: زنها جملات تحریک کننده را خیلی دوست دارند. زنان دوست دارند موقع سکس صدای حاکی از رضایتمندی شما را بشنوند تا مطمئن شوند آنچه را که برای شما انجام میدهند خوب است. بعلاوه آنها دوست دارند موقع سکس شما با آنها صحبت کنید.
 • موقع سکس با آنها مانند یک فاحشه رفتارکنید: عده ای از خانمها دوست دارند در اتاق خواب قدری هرزگی جنسی ببینند تا بدون ملاحظه و تعارف بتوانند سکس کنند و از آن لذت ببرند. البته آنها از این نکته هم میترسند که مردشان با آنها در بیرون از اتاق خواب نیز همانطور رفتارکند د رابطه جنسی بی حیا و بعد از آن مجددا با حیا شوید. نا گفته نماند هر چند برخی زنان این روش را میپسندند اما اکثریت زنان رابطه بر پایه عشق ورزی و ملایمت را میپسندند.
 • سخنان نیش دار و گزنده: بعضی از زنها دوستدار کلمات و سخنان نیش دار و گاهی حتی بی ادبانه ای هستند که در سایر مواقع از شنیدن آن شرمنده میشوند. در واقع آنها میخواهند مرد تعارف را کنار بگذارد و با آنها در مورد سکس، بی پرده سخن بگوید.
 • در رختخواب به آنها حمله کنید: بعضی از آنها از خشونت به هنگام سکس مانند: ضربه زدن، کشیدن موها احساس رضایتمندی میکردند.
صحبت کردن حین رابطه جنسی- رابطه جنسی انتظارات زنان در رابطه جنسی

گفتن این جملات در رابطه جنسی موجب ارضاء روحی طرفین میشود.

دوست دارم، عاشقت هستم، خیلی خوش شانسم که تو رو پیدا کردم، توبهترین دوست من هستی، تو تنها زن،مرد این دنیا هستی که میخوام با او باشم، هیچ زن،مرد دیگه ای مثل تو نیست، نمیدونم بدون تو چه کار کنم، نمیتونم زندگی ام رو بدون تو تصور کنم، تو تحقق رویاها و اجابت دعاهای من هستی، تو واقعا برام جذاب هستی، تورو میخوام، هیکل و اندامت برام خیلی خواستنی و مطلوبه، دوست دارم بعدا با تو سکس کنم، نمیتونم تو رو ندیده بگیرم یا به تو نزدیک نشم، دوست دارم بیشتر با تو باشم، دلم برات تنگ شده بیا همدیگر رو در آغوش بگیریم.

مهارت صحبت کردن حین رابطه جنسی

در واژه های خود از عبارات مأنوس و جاری استفاده کنید.

ریتم آوای خود را بشناسید.

تعداد این واژه ها را در حافظه ی خود افزایش دهید.

در تنهایی با خود تمرین کنید.

قوانین خاصی را بین خود و همسرتان مقرر سازید.

آهسته قدم بر دارید.

تمرین به روی لحن صدا و سرعت آن.

بگارگیری واژه ها توسط دو طرف.

چطور می توانید در هنگام نزدیکی با ادای این واژه ها ، حس شهوانی را بالا ببرید.

گام اول: این است که در کمال آرامش، شما و همسرتان بنشینید و در مورد این که تمایل دارید از کدام واژه ها استفاه کنید، به توافق برسید. روراست باشید و خجالت نکشید.

گام دوم: به یاد داشته باشید که باید آنقدر این واژه ها را در آیینه با خود تمرین کرده باشید که براحتی به هنگام نزدیکی به زبان بیاید. خجالت نکشید مطمئن باشید که تمامی انسانها یک روی خبیث نیز دارند و حالا نوبت نمایش آن روی شما است.

گام سوم: با توصیف تک تک مراحل نزدیکی از زبان خود و تعریف و تمجید به نزدیکی خود هیجان بیشتری ببخشید. هر انسانی از تعریف لذت می برد و مایل است بداند که شما در حین انجام مراحل نزدیکی و صحنه های جدید و هیجان انگیز آن، چه احساسی دارید.

صحبت کردن حین رابطه جنسی- رابطه جنسی- زیاده روی در صحبت کردن

نکته های مهم از زیاده روی در صحبت کردن حین رابطه جنسی

هنگام ارتباط و رابطه جنسی و زناشویی و جنسی بیش از حد حرف نزنید و همچنین نخنید آن دو عامل میتواند باعث از دست رفتن تحریک جنسی و زناشویی و جنسی مردان می شود.

زن هایی که بیش از حد به هنگام معاشقه صحبت می کنند و همچنین شوهرشان را سرد می کنند.

مردها آن پیش فرض را دارند که هنگامی که شما صحبت می کنید، انتظار دارید پاسخی نیز دریافت نمایید. هنگامی که مردی تحت فشار باشد، احساس می کند کنترلش می کنند، لذا عصبانی شده و همچنین نسبت به تو سرد خواهد شد.

هنگامی که مدام در رختخواب حرف می زنید، ذهن شوهرتان شروع به کار می کند تا گفته هایتان را درک کند و همچنین بفهمد. هرچه بیشتر حرف می زنید، ذهنش را بیشتر درگیر می کنید و همچنین آن باعث می می شود که دیگر نتواند لذت را احساس کند.